Strona Główna » Aktualności » Otwarcie świetlicy w Snochowicach

Otwarcie świetlicy w Snochowicach

Otwarcie świetlicy w Snochowicach

24 sierpnia, odbyło się długo wyczekiwane otwarcie świetlicy wiejskiej w Snochowicach. O godzinie 14 rozpoczęło się oficjalne otwarcie placu i budynku, przez władze lokalne – wójta gminy Łopuszno, Zdzisława Oleksiewicza, przewodniczącą Rady Gminy – Danutę Łukasik; gości – Zdzisława Wrzałkę, starostę kieleckiego i Jacka Barańskiego, radnego powiatu.

 

Kolejno nastąpiło poświecenie budynku, przez Proboszcza łopuszańskiej parafii – Ireneusza Jakusika. Goście przybyli, a także mieszkańcy wsi mogli zwiedzać wykończone pomieszczenia, w których można znaleźć „coś dla siebie”, poczynając od sali komputerowej, a kończąc na pomieszczeniu do gry w tenisa stołowego. W nowo otwartym budynku mieści się również siedziba Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie, miejsce do swoich spotkań mają także panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Snochowic.

 

Wśród atrakcji, można było zobaczyć wystawę prac plenerowych oraz kiermasz rękodzieła, był również ogródek piwny wraz ze świętokrzyskimi przysmakami. Ogromną radość sprawił plac zabaw znajdujący się tuż obok budynku świetlicy, który tętnił radością bawiących się tam dzieci i ich rodziców. Pierwszymi artystami, którzy pojawili się na scenie, byli najmłodsi mieszkańcy gminy Łopuszno, którzy zabawili publiczność swoimi talentami. Główną atrakcją sobotniego popołudnia był występ artystów, przybyłych z Krakowa. Zabawiali oni żartem oraz zachwycali talentem wokalnym, który można było usłyszeć podczas ich występu. Ostatnim punktem części artystycznej był występ Orkiestry Dętej z Łopuszna. Niezastąpiona i pełna werwy dała koncert który zachwycił i usatysfakcjonował publiczność.

 


Wyświetleń: 1 105


Podobne posty

  • Święto Stracha w Snochowicach

    Święto Stracha w Snochowicach »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*