Strona Główna » O stronie

O stronie

lopuszno.info to niezależny portal informacyjny gminy Łopuszno stworzony z myślą o jej mieszkańcach. Istniejemy w sieci od marca 2013r. Jako, że jesteśmy pierwszym, a zarazem jedynym tego typu portalem w regionie Gminy Łopuszno skupiamy bardzo dużą liczbę mieszkańców, którzy chcą wiedzieć co dzieje się w ich miejscu zamieszkania, bowiem portal zawiera artykuły w tym także wywiady, zdjęcia, filmy jak również odsyłamy do ciekawych linków dotyczących całej gminy. Z dnia na dzień zyskujemy nowych czytelników, co motywuje dziennikarzy do większej ilości prezentowanych artykułów, które publikujemy coraz częściej. Portal w niewiarygodnie szybkim tempie zyskuje wśród mieszkańców popularność.

 

Chcielibyśmy aby portal stał się miejscem aktywizacji wszystkich mieszkańców dlatego też kontaktując się z redakcją można dodawać własne informacje, artykuły, zdjęcia, filmy dotyczące danej miejscowości będącej w gminie Łopuszno. Pragniemy, aby stworzony przez nas portal ożywił nie tylko wirtualną rzeczywistość mieszkańców, ale również stał się miejscem regularnych odwiedzin, pomysłowości i zaangażowania w dzieleniu się z redakcją ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi gminy.

 

Każdy może zaproponować nam teksty lub tematy do opublikowania. Zastrzegamy sobie jednak prawo do ewentualnego nanoszenia zmian w otrzymanych tekstach.

 

Redakcja lopuszno.info nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.